Doradca Techniczno - Handlowy (branża stalowa)

Ground HR

Zawiercie, okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Zawiercia (branża stalowa), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień na terenie całego kraju oraz zagranicy,
- Współudział w tworzeniu planu sprzedaży,
- Realizację założonego planu sprzedaży,
- Przegląd zapytań cenowych pod względem technicznym, w szczególności analizę i weryfikację wymogów klienta,
- Ustalanie wymagań technicznych w pozyskiwanych zapytaniach oraz zamówieniach,
- Przygotowywanie ofert handlowych,
- Prezentowanie oferty handlowej poprzez osobisty kontakt z klientami,
- Negocjowanie ofert oraz kontraktów,
- Utrzymywanie znakomitych relacji z klientami z podległego rynku,
- Badanie rynku,
- Tworzenie zestawień i raportów handlowych,
- Współpracę z pozostałymi działami w zakresie: ustaleń technicznych, wyceny, uzgadniania terminów realizacji zamówienia oraz industrializacji zamówień.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
- Co najmniej 3-letniego doświadczenia w branży stalowej (preferowane w sprzedaży elementów wypalanych),
- Komunikatywności, samodzielności, orientacji na wyniki,
- Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, znajomości procesów przetwórstwa stali,
- Umiejętności czytania rysunku technicznego,
- Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
- Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
- Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych (na terenie całego kraju oraz zagranicy),
- Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
- Prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

Agencja Doradztwa Personalnego GROUND HR Sp. z o.o. dla jednego ze swoic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi