Doradca techniczno-handlowy (branża klimatyzacja wentylacja)

Palmer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Sporządzanie ofert techniczno-handlowych
- Obsługę zamówień/kontraktów od oferty do fakturowania, oraz obsługę realizowanych inwestycji
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
- Wyszukiwanie nowych Klientów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Samodzielności i systematyczności w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji i planowania pracy własnej
- Chęci do pracy
- Doświadczenia zawodowego związanego z obsługą Klientów biznesowych i sporządzaniem oraz negocjowaniem ofert handlowych
- Znajomość branży klimatyzacji / wentylacji / ogrzewania będzie dużym atutem
- Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (zarówno w mowie jak i w piśmie)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Dwuskładnikowy system wynagradzania - podstawa oraz premie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Elastyczne godziny pracy
- Realny wpływ na rozwój firmy
- Samodzielną i ciekawą pracę w małej firmie

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się doborem, sprzedażą, montażem systemów kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria