Doradca/ stylista Klienta hurtowego

Megi Sp. z o.o.

Wólka Kosowska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Megi Collection jest hurtownią oraz producentem tureckiej odzieży.

Cały czas dynamicznie się rozwijamy.

W związku z tym poszukujemy sprzedawców do:

Wólka Kosowska

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie (1800 - 2500 zł)

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

- możliwość rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, ekspozycji

- szkolenia podnoszące kwalifikacje

OCZEKUJEMY:

- dyspozycyjności od poniedziałku do soboty od 6.00 do 16

- udokumentowanego doświadczenia w pracy w bezpośrednim kontakcie z klientem

- otwartości, szybkiego nawiązywania kontaktu, umiejętności wyczuwania potrzeb klienta

- mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej

- zainteresowania modą i najnowszymi trendami

Szukamy osób pogodnych, ambitnych i zdeterminowanych na osiąganie jak najlepszych wyników.

Jeśli to Ty, to koniecznie się do nas zgłoś!

Prezentacja firmy

Firma Megi istnieje na rynku hurtowym w Polsce 7 lat.<br/>Jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management