Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Obowiązki:

  • Zarządzanie kilkuosobową grupą mechaników samochodowych
  • Kompleksowa obsługa klientów serwisu samochodowego
  • Otwarcie zlecenia naprawy, rozdysponowanie prac mechaników, przygotowanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysu dla klienta
  • Przygotowywanie grafików i rozliczenie mechaników z ich codziennej pracy
  • Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

Wymagania:

  • Znajomości budowy samochodów i wiedza na temat branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe na postawie umowy o pracę
  • Pracę na jedną zmianę
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Praca w młodym zespole, idealna, partnerska, koleżeńska atmosfera w pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Bardzo dobre warunki pracy

Zadzwoń 723 004 319 lub napisz smsa - oddzwonimy!

Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: MBAB/08/19/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.