Doradca serwisowy w blacharni

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Samodzielna praca w zakresie obsługi klienta w Biurze Obsługi Klienta w Autoryzowanym serisie Opel, Chevrolet w dziale blacharsko lakierniczym

Wymagania

Doświadczenie w pracy z klientami w Biurze Obsługi Klienta, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra prezencja, wykształcenie techniczne samochodowe, znajomość obsługi Audatex/Eurotax

Mile widziane
Praca na stanowisku doradcy serwisowego w blacharni lub likwidacja szkód na zlecenie firm ubezpieczeniowych

Prezentacja firmy

Autoryzowany Dealer marki Opel, Autoryzowany Serwis marek Opel, Chevrole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny, 5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna
Branża / kategoria:
Praca Inne