Doradca serwisowy w biurze obsługi klienta SKODY

ELCAR

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ELCAR Spółka z o.o. dealer SKODA poszukuje doświadczonego: doradcy serwisowego w biurze obsługi klienta SKODY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia, bieżąca obsługa klientów;
  • rozwiązywanie spraw reklamacji i skarg;
  • wystawianie dokumentów sprzedaży usług oraz rzetelne prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • rzetelne wprowadzanie danych do programu informatycznego;
  • wykonywanie innych przydzielonych obowiązków;
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i części zamiennych;

WYMAGANIA:

  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta;
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania związanego z obsługą serwisową
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;
  • dyspozycyjność;
  • doskonała znajomość budowy pojazdów;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników;

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów marki ŠKODA. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis