Opis stanowiska pracy

AutoCrew - Sieć AutoCrew jest koncepcją warsztatową zarządzaną przez firmę Bosch. Serwisy AutoCrew za przystępną cenę oferują jakość i kompleksowość obsługi samochodów wszystkich marek.

Doradca Serwisowy / Samochodowy

Miejsce pracy – Poznań / Przeźmierowo

Zatrudnimy doradcę serwisu samochodowego.

 Dodatkowy kontakt telefoniczny :

- 667 794 333

Oferujemy :

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

• interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• liczne szkolenia (możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji)

• wysokie warunki socjalne

• jedno-zmianowy tryb pracy

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego lub w branży motoryzacyjnej

• znajomość branży motoryzacyjnej

• bardzo dobra obsługa klienta

• dobra znajomość komputera

• wysoka kultura osobista

• Prawo jazdy kat. B

• Dyspozycyjność

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

• obsługa Klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury marki,

• prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w obszarze usług serwisowych ukierunkowanych na rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami oraz pozyskanie nowych Klientów,

• nadzór nad terminową realizacją zleceń warsztatowych

• rozliczanie zleceń i wystawianie faktur,

• budowanie długofalowych i zyskownych relacji z Klientami Serwisu,

• współodpowiedzialność za realizację założeń budżetowych,

• budowanie profesjonalnego wizerunku serwisu

Prosimy o dołączenie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Klient Infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwe premie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive