doradca serwisowy - obsługa klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad Polska dla swojego Klienta - dużej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: 33846
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

realizacja procesu obsługi klienta, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

organizacja i bieżąca obsługa zleceń serwisowych

prowadzenie dokumentacji serwisowej i rozliczeniowej Stacji Obsługi Pojazdów

planowanie realizacji przeglądów okresowych pojazdów, uzgadnianie z klientem terminów i zakresów realizacji zleceń serwisowych

przygotowanie ofert sprzedaży usług serwisowych, realizacja działań marketingowych

udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów w zakresie ofert i usług świadczonych przez Stację Obsługi

przyjmowanie i udzielanie odpowiedzi na reklamacje, skargi, zgłoszenia i wnioski dot. świadczenia usług

Oczekiwania:

Doświadczenie przy bezpośredniej obsłudze klienta

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office

Znajomość branży motoryzacyjnej

Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Łatwość nawiązywania kontaktu oraz prowadzenia rozmowy

Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, kreatywność

Oferta:

długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

pracę w dużej, rozwojowej organizacji

atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)