Doradca serwisowy ds. samochodów osobowych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta- autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych PREMIUM poszukuje osoby na stanowisko: Doradcy serwisowego ds. samochodów osobowych. .

Wymagamy od Ciebie przede wszystkim wiedzy z branży motoryzacyjnej, popartej konkretnym doświadczeniem. Do aplikowania zachęcamy osoby pracujące u dealerów samochodów, w salonach samochodowych, jako Doradcy Serwisowi. Zapraszamy również pasjonatów motoryzacji, którzy w swoim CV przedstawią swoje zainteresowania.

Jakie są Twoje obowiązki?
-obsługa samochodów osobowych wg prowadzonej działalności dealerskiej
-nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw,
-przygotowanie dokumentacji technicznej, obsługa klientów

Wymagania

Nasze wymagania:
-Wiedza z branży motoryzacyjnej, znajomość zagadnień związanych z motoryzacją, mile widziane wykształcenie w tym kierunku, zainteresowanie motoryzacją ujęte w CV,
-Umiejętnośc nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
-Wysoka kultura osobista
-Prawo jazdy kat. B
-Obsługa pakietu Office

Co oferujemy?
-Umowę o pracę
-Rozwój, szkolenia, wdrożenie,
-Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne;

Zachęcamy do wysyłania CV!

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive