Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Serwis Personalny Sp. z o.o. dla swojego Klienta, jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów samochodów segmentu premium, posiadającego kilka oddziałów w Polsce, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko: Doradca serwisowy ds. likwidacji szkód.

Zadania:
•obsługa klientów detalicznych i flotowych w procesie napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych pojazdów,
•przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw,
•obsługa w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące w firmie,
•kontakt i korespondencja z firmami ubezpieczeniowymi,
•realizacja planu sprzedaży usług serwisowych.

Wymagania

Oczekiwania:
•min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z procesem likwidacji szkód komunikacyjnych,
•znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych pojazdu,
•wysoka kultura osobistej,
•asertywność,
•nienaganna prezencja,
•prawo jazdy kat. B,
•biegła znajomość obsługi pakietu Office,
•biegła znajomość systemu Audatex,
•dobra znajomość branży ubezpieczeń komunikacyjnych.

Oferta:
•pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole,
•kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
•pracę dla lidera w segmencie premium w skali kraju
•prestiżowe stanowisko i możliwość współpracy z ekskluzywnym klientem
•umowę o pracę,
•możliwości rozwoju w strukturach firmy
•czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive