Doradca serwisowy ASO KIA - Kraków

Autocentrum IM Patecki

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy:

  • Obsługa klientów m in., przyjęcie pojazdu, doradztwo, kontrola jakości, wydanie
  • Koordynacja pracy zespołu mechaników wykonujących przegląd/ naprawę
  • Współpraca z importerem zamówienia, raporty
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Kontrola wykonania czynności serwisowych przez mechaników
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie doposażenia nowych samochodów

Wymagania

  • Praca na zbliżonym stanowisku przez 1-2 lata
  • Znajomość powszechnie przyjętych procedur napraw mechanicznych
  • Umiejętności organizatorskie
  • Komunikatywność, umiejętność rozmowy z klientem, energiczna osobowość
  • Wykształcenie min. techniczne zbieżne ze stanowiskiem

Prezentacja firmy

Autocentrum IM Patecki <br/>Krakowski dealer marki KIA MOTORS <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis