DORADCA PRODUKTU DS.SYSTEMÓW SMAROWANIA

Margo Sp. z o.o. Sp. k.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

MARGO - Sp. z o.o. sp. k. to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu w elementy techniki przenoszenia napędu. Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat. Szukamy ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zdolnościom oraz zaangażowaniu staną się częścią sukcesu jaki osiąga nasza firma. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA PRODUKTU DS. SYSTEMÓW SMAROWANIA

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie -TORUŃ

Numer referencyjny: DPS/ 18/08

Opis stanowiska:

• Aktywna sprzedaż w terenie smarownic automatycznych i układów centralnego smarowania do kluczowych klientów,

• Prezentacje produktów dla działów konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,

• Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz wdrażanie nowych aplikacji u klientów,

• Kreowanie polityki magazynowej i sprzedażowej poległej grupy asortymentowej w firmie,

• Bezpośredni kontakt z zagranicznymi dostawcami,

• Wsparcie techniczne i produktowe dla pracowników działu handlowego firmy,

• Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe związane z mechaniką i budową maszyn lub pokrewne,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna w codziennej pracy,

• Miejsce zamieszkania na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,

• Prawo jazdy kat. B,

• Wysokie umiejętności interpersonalne,

• Duża samodzielność w działaniu,

Oferujemy:

• Praca w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku

• Długofalowe i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

• Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na części stałej i prowizyjnej

• Pakiet benefitów pozapłacowych dla pracowników i ich najbliższych

• Możliwość realizacji interesujących projektów i własnych inicjatyw

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód, laptop, telefon

• Pełny program szkoleń produktowych i technicznych

• Możliwość pełnego wykorzystania nabytej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Prezentacja firmy

Poprzez swój dynamiczny rozwój firma MARGO – TECHNIKA PRZENIESIEN... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis