Opis stanowiska pracy

• udzielanie porad prawno-podatkowych,
• kontakt z klientami,
• przygotowywanie odpowiedzi na krótkie pytania klientów pojawiające się w toku ich codziennej działalności,
• zarządzanie osobami z mniejszym doświadczeniem,
• przygotowywanie opinii prawnych i pism procesowych w zakresie prawa podatkowego, w oparciu o kontakt z klientem,
• formalny tytuł doradcy podatkowego nie jest wymagany ale stanowić będzie dodatkowy atut.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego prawniczego,
• doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego pozwalającego na samodzielne udzielanie porad podatkowych oraz zarządzanie osobami z mniejszym doświadczeniem,
• umiejętności samodzielnej oraz dobrej organizacji pracy własnej i innych osób,
• odpowiedzialności, sumienności, dokładności i skrupulatności,
• dyspozycyjności w wymiarze całego etatu,
• znajomość języka angielskiego, pozwalającej na mailowy lub telefoniczny kontakt z klientami i współpracującymi kancelariami zagranicznymi,
• inicjatywa w kontaktach z klientami.

Dodatkowymi atutami będą:
• gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:
• pakiet niezbędnych narzędzi do pracy,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w zespole młodych ludzi, bez skostniałych i formalistycznych relacji,
• szkolenia praktyczne i kursy językowe,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w obsłudze klientów korporacyjnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura