Doradca podatkowy z językiem obcym, Jelenia Góra

RGS Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- doradztwo w zakresie prawa podatkowego na rzecz klientów na rynku polskim i zagranicznym

- przygotowywanie opinii oraz raportów podatkowych, wniosków o interpretację

- sporządzanie rejestrów oraz deklaracji podatkowych, tworzenie wewnętrznych analiz i opinii podatkowych

- udział w przeglądach podatkowych

- bieżąca aktualizacja procedur związana ze zmianami przepisów prawa podatkowego

- opiniowanie projektów umów i planowanych przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, prawo podatkowe

- mile widziana znajomość prawa pracy

- minimum pięcioletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców

- doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego (również w j. angielskim lub niemieckim)

- wiedza na temat przepisów prawa podatkowego, w szczególności ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i dynamika działania,

- wysoka motywacja do pracy, sumienność i odpowiedzialność,

- otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

Siedziba firmy mieści się w Jeleniej Górze.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse