DORADCA PODATKOWY / KONSULTANT PODATKOWY

Klient InfoPraca.pl

Kraków, małopolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Spółka księgowo-podatkowa z Krakowa poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA PODATKOWY/KONSULTANT PODATKOWY

Wymagania:

  • ukończony egzamin na doradcę podatkowego lub
  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • znajomość zagadnień podatkowych
  • znajomość zagadnień finansowo - księgowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziane
  • umiejętność pracy w grupie

Opis stanowiska pracy:

  • Analiza i opiniowanie operacji gospodarczych pod kątem podatkowym
  • Współpraca z organami skarbowymi w zakresie czynności sprawdzających i kontrolnych, w tym przygotowywanie niezbędnej w tym zakresie dokumentacji
  • Monitoring prowadzonych postępowań i spraw podatkowych
  • Przygotowywanie pism procesowych w postępowaniach podatkowych oraz wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe
  • Organizowanie spotkań podatkowego oraz bieżący monitoring zmian w prawie podatkowym
  • Współpraca z księgowymi

Oferujemy:

  • pracę w zespole doświadczonych fachowców podchodzących do pracy z pasją
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.