Doradca - opiekun klienta, także jako praca dodatkowa

Mennica Wschodnia Sp. z o.o.

20-325 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Misją naszej firmy jest propagowanie lokowania oszczędności w fizycznym złocie i kamieniach szlachetnych.

Jesteśmy głęboko przekonani, że ta sprawdzona przez pokolenia, tradycyjna forma lokowania oszczędności ma sens w dzisiejszych czasach.

Od naszych Partnerów i współpracowników oczekujemy rzetelnego podejścia do powierzonej misji,
uczciwości i transparentności w działaniach na rzecz naszych klientów.

Praca polega na pozyskiwaniu, edukacji i rzetelnej obsłudze klienta.
Zapewniamy szkolenia od podstaw i pomoc w stawianiu pierwszych kroków.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, oczekujemy jednak zaangażowania oraz rzetelnego i uczciwego podejścia do powierzonych zadań i możliwości z nich wynikających.

Prezentacja firmy

W naszej firmie kierujemy się czeskim przysłowiem: "Dobra rada wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting