doradca nieruchomości, agent nieruchomości

Studio Nieruchomości

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

STUDIO NIERUCHOMOŚCI

Firma Studio Nieruchomości zajmuje się obsługą klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Toruniu, Inowrocławiu oraz Grudziądzu. Do naszych obowiązków należy przedłożenie klientowi Kupującemu aktualnych ofert z rynku nieruchomości, przeprowadzenie go przez proces zakupu, a w przypadku strony Sprzedającej najlepsze przygotowanie i zareklamowanie nieruchomości w celu jej sprzedaży bądź wynajmu.

STANOWISKO Doradca d/s nieruchomości

Sprzedaż/Obsługa klienta: Specjalista ds. sprzedaży
KRAJ Polska
WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie
MIASTO Toruń
TYP PRACY praca stała

OBOWIĄZKI Do obowiązków doradcy należy obsługa klientów Kupujących w postaci wyszukiwania ofert w myśl podanych preferencji, prezentacja ofert, pomoc w procesie zakupu, utrzymywanie relacji z klientami, a także pozyskiwanie i tworzenie nowych ofert sprzedaży, prezentacja stronie Kupującej.

WARUNKI PRACY Doradca otrzymuje służbowy telefon komórkowy oraz komputer osobisty przeznaczony do wprowadzania ofert oraz utrzymywania relacji z klientem, a także własne miejsce w biurze z dostępem do internetu, drukarki, ksera oraz skanera.

TYP APLIKACJI CV

RODZAJ UMOWY umowa cywilno-prawna: umowa zlecenie
KOMENTARZ Doradca rozliczany jest za przeprowadzone transakcje oraz wprowadzone do systemu oferty sprzedaży.

Prezentacja firmy

Nasza firma oferuje szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż oraz na wyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
300PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena