Doradca na dziale RTV / AGD Tychy

Jobman Group Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

W pracy będziesz odpowiedzialny za:

- aktywną obsługę klienta (doradztwo w zakresie sprzętu i akcesoriów RTV/AGD),

- utrzymanie właściwej ekspozycji towaru.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę:

- dajemy Ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- oferujemy możliwość stałej współpracy,

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (warunek konieczny),

- masz podstawową wiedzę w zakresie sprzętu RTV/AGD,

- potrafisz łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie