Doradca Mobilny (Dworzec Główny PKP Kraków)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Informator Mobilny Kraków

Miejsce pracy: Dworzec Główny PKP Kraków

Do Twoich zadań będzie należało:

• Udzielanie kompleksowych informacji podróżnym,
• Pomoc w zrozumieniu rozkładu, wybraniu właściwego pociągu, opracowaniu trasy podróży,
• Informowanie podróżnych o zmianie w rozkładzie jazdy,
• Aktywna pomoc podróżnym w odnalezieniu odpowiednich peronów, kas biletowych.

Oferujemy:

• 15 zł/h brutto wynagrodzenia (zmiany min. 6/12h dziennie),
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
• Pracę w oparciu o umowę zlecenie.

Szukamy osób, których cechuje:

• Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziani uczniowie (pełnoletni), studenci,
• Wysoka kultura osobista,
• Min. znajomość języka angielskiego,
• Odpowiedzialność, rzetelność, gotowość do pomocy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne