Doradca linii ezoterycznej (ze znajomością języka bułgarskiego lub włoskiego/ węgierskiego/ słoweń

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegało Twoje nowe stanowisko?

  • Kontakcie telefonicznym z klientami, doradzaniu w wyborze produktów;
  • Badaniu potrzeb klientów;
  • Aktywnej sprzedaży produktów ezoterycznych;
  • Dopasowywaniu oferty do klienta;
  • Informowaniu klientów o najnowszych produktach.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości języka bułgarskiego lub włoskiego/ węgierskiego/ słoweńskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Dużej fantazji i kreatywności;
  • Otwartości na ciekawą branżę (ezoteryka);
  • Komunikatywności;
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Nastawienia na osiąganie celów;
  • Gotowości do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta;
  • Doświadczenia w sprzedaży - będzie to dla nas dodatkowy atut.

Co otrzymasz od nas?

  • Rozwój w ramach szkoleń z zakresu zagadnień z zakresu ezoteryki;
  • Udział w ciekawym projekcie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa płatna za każdą przepracowaną godzinę + wysokie prowizje od sprzedanych produktów;
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości;
  • Benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i kartę Multisport;
  • Siedziba w ścisłym centrum Warszawy, nowoczesnym biurowcu klasy A;
  • Atmosferę jak w żadnej innej firmie!

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse