Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

doradca leasingowy

Nr ref.: 37776
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do współpracy (klienci, dostawcy)
  • stałe rozpoznawanie i monitorowanie indywidualnych potrzeb klientów w zakresie finansowania inwestycji
  • przygotowywanie rozwiązań finansowych w oparciu o rozeznanie potrzeb klienta
  • przygotowywanie dokumentacji i procesowanie transakcji we współpracy z działami firmy

Oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży finansowej, mile widziane roczne doświadczenie w sprzedaży leasingu
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny finansów, ekonomii
  • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw, mile widziana znajomość lokalnych producentów maszyn i urządzeń
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • zaangażowanie, systematyczność, elastyczność
  • mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)