Doradca Leasingowy

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Odnosisz sukcesy w sprzedaży? Chcesz podjąć nowe wyzwania w branży finansowej?
Dobrze trafiłeś/aś!

Jedna ze spółek leasingowych zatrudni do Poznania:

Doradca LeasingowyMiejsce pracy: Poznań

Jeśli:

  • lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów;
  • chcesz się rozwijać w jednej z największych firm leasingowych w Polsce;
  • jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z Klientami;
  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów finansowych Spółki;
  • wypracowywanie i zarządzanie relacjami z Kontrahentami;
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie spotkań;
  • pozyskiwanie do współpracy nowych dostawców;
  • prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny;
  • narzędzia które ułatwią Ci pracę (biuro, samochód służbowy, telefon, komputer);
  • pakiet szkoleń, dzięki któremu będziesz doskonalił swoje umiejętności;
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.