Doradca Leasingowy / Kredytowy - Kraków

Operator Systemu Finansowania s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • F i n a n c i t y  lider na ogólnopolskim rynku doradztwa finansowego w związku z dalszym rozwojem działu handlowego poszukuje osób na stanowisko:

     Doradca/Handlowiec ds. leasingu i kredytów samochodowych

    Opis stanowiska pracy:

    -   Kompleksowa obsługa procesu leasingu i kredytu  – profesjonalne doradztwo, negocjacje warunków, zawieranie i weryfikacja umów, działania posprzedażowe

    -   Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z aktualnymi kontrahentami oraz klientami

    -   Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy – dostawców, producentów i dealerów pojazdów, maszyn, urządzeń

    -   Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:

    -   Doświadczenia w branży finansowej (sprzedaż produktów leasingowych,  bankowych, ubezpieczeniowych)  lub w branży motoryzacyjnej

    -   Otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodzielności w działaniu i rozwiązywaniu problemów

    -   Zorientowania na profesjonalizm i jakość w obsłudze

    -   Pozytywnego nastawienia do życia oraz wykonywanych obowiązków

    -   Prawa jazdy kat B

    -   Poszukujemy młodych, ambitnych ludzi, jeśli taki jesteś wyślij swoje cv

    Oferujemy:

    -   Pakiet bezpłatnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i zdobycie szerokiego doświadczenia, wsparcie merytoryczne i marketingowe

    -   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    -   Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie stałe oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny

    -   Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Operator bankowy świadczący usługi doradztwa leasingowego i kredytowego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość