Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 09/12/2016.

Doradca Kredytowy

Szczecin, zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych

Opis stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • zaangażowanie
  • duża samodzielność w działaniu
  • profesjonalizm
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia.

Twoje korzyści:

  • atrakcyjne prowizje
  • dostęp do najlepszych produktów finansowych na rynku
  • możliwość stworzenia własnego zespołu
  • brak planów sprzedażowych
  • przejrzyste zasady współpracy
  • wsparcie produktowe i marketingowe
  • szkolenia
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i pakietu multisport
  • niepowtarzalną kulturę organizacyjną
  • możliwość angażowania się w ważne sprawy społeczne

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych to jedna z największych firm doradztwa... finansowego w Polsce, specjalizująca się w doradztwie kredytowym. Jesteśmy organizacją, która kierując się ideą zrównoważonego rozwoju wychodzi naprzeciw najważniejszym wyzwaniom rynku finansowego w Polsce – powstawaniu instytucji finansowych odpowiedzialnych społecznie dających swoim współpracownikom długoterminową perspektywę bezpieczeństwa w działaniu, klientom produkty realizujące ich potrzeby i instytucjom finansowym możliwość realizacji biznesu z uwzględnieniem ich społecznej roli.

Jesteśmy częścią Grupy ANG, do której należy m.in. ANG Biznes, ANG Spółdzielnia Pośredników Ubezpieczeniowych oraz ANG Spółdzielnia Pożyczek Wzajemnych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość