Opis stanowiska pracy

Ponad 6500 osób w 250 oddziałach w Europie codziennie dba o to, aby „EASY ASSET MANAGEMENT” S.A. utrzymywała status lidera w dostarczaniu małych kredytów konsumenckich na rynku Europy Wschodniej. Misją firmy jest tworzenie długotrwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami - relacji opartych na zaufaniu, profesjonalizmie, odpowiedzialności i wzajemnym poszanowaniu. Specjalizujemy się w udzielaniu szybkich kredytów przy minimum formalności.

W związku z wprowadzeniem firmy na rynek polski poszukujemy ambitnych, wysoko zmotywowanych osób na stanowisko:

DORADCA KREDYTOWY
Miejsce pracy: Łódź/Piotrków Tryb/Zgierz/Pabianice lub Bełchatów

Obowiązki:
- aktywna prezentacja działalności i usług firmy potencjalnym klientom, w oparciu o system umówionych wcześniej spotkań;
- realizacja planu bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych firmy (kredytów konsumenckich);
- Odbiór należności od klientów;
- Udział w aktywnościach promocyjnych i reklamowych firmy na przydzielonym rejonie miasta.

Wymagania:
- charyzma, motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników;
- dobra prezencja, kultura osobista;
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie atutem.

Oferujemy:
- pracę w dobrze zorganizowanej, nowej na polskim rynku firmie, posiadającej sprawdzone rozwiązania i dobrze działające struktury;
- możliwość zarabiania na sprzedaży produktów niezbędnych potencjalnym klientom;
- możliwość rozwijania własnego biznesu bez ryzyka finansowego i inwestycji;
- elastyczny czas pracy;
- gwarancja szybkiego uzyskania niezależności finansowej;
- nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne, zależne od wyników pracy;
- umowę gwarantującą pakiet świadczeń socjalnych.

Prosimy o przesłanie CV przez formularz infopraca.

W dokumencie prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Ponad 6500 osób w 250 oddziałach w Europie codziennie dba o to, a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi