Opis stanowiska pracy

Honesta Market Service sp. z o.o., firma z branży finansowej, do naszych oddziałów, poszukuje: Doradcy.

Opis stanowiska pracy:
• Organizacja i prowadzenie punktu kredytowego.
• przyjmowania i wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych
• Prowadzenie i rozliczanie kasy biura.

Oferujemy:
• Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu .
• Karty prywatnej opieki medycznej MEDICOVER, Ubezpieczenie Grupowe Nationale-Nederlanden , Karty Multisport

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, spełniającymi nasze oczekiwania.

Prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)”

Wymagania

Wymagania:
• Uczciwość, dokładność, zaangażowanie i komunikatywność.
• Dobra znajomość obsługi komputera.
• Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników

Prezentacja firmy

Nasze atuty:<br/><br/> Gdzie pracujemy ?<br/> Oddziały.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa