Doradca Kredytowy - Opiekun Klienta

Serwis Kredyt

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• aktywną sprzedaż kredytów oraz innych produktów bankowych, z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,

• realizację zadań sprzedażowych,

• inicjowanie działań wspierających sprzedaż,

• organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,

• pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,

• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,

• przestrzeganie procedur i standardów,

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjny system wynagrodzeń, wysokie prowizje za wyniki sprzedażowe,

• możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w szkoleniach.

Wymagania

Oczekujemy:

• minimum rocznego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów finansowych

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży kredytów lub ubezpieczeń,

• znajomości technik sprzedaży i negocjacji,

• wykształcenia min. Średniego,

• komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania,

• gotowość do pracy mobilnej

• komunikatywność

• sumienność

• znajomości obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

Prezentacja firmy

Serwis Kredyt w Gdańsku Placówka Bankowa prowadząca działalność d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Bankowość