Opis stanowiska pracy

Uwaga! Poszukujemy pilnie kandydata na doradcę konsumenta, który będzie świadczyć taką pomoc w Oddziale Federacji Konsumentów w Warszawie.

Zapewniamy miejsce do pracy i niezbędne narzędzia. W ramach współpracy możemy zaoferować naszym współpracownikom również dodatkowe zadania w ramach realizowanych działań.

Praca w szczególności będzie polegać na udzielaniu porad prawnych zgłaszającym się do nas konsumentom oraz wspieraniu ich przy dochodzeniu roszczeń.

Praca będzie świadczona w wymiarze 40 godzin tygodniowo w godzinach otwarcia Oddziału (od 8 do 17, w poniedziałki do 18) – szczegółowy grafik do ustalenia.

Praca jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które właśnie ukończyły studia i poszukują możliwości nabycia praktycznych umiejętności stosowania prawa. Oferujemy bezpośredni kontakt z klientem, możliwość pisania pism pod nadzorem doświadczonych prawników a także inne możliwości samodzielnego rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagamy wyższego wykształcenia magisterskiego prawniczego. Praca będzie ściśle związana z pomocą prawną, więc niezbędne jest sprawne poruszanie się w przepisach obowiązującego prawa, w szczególności dotyczącego kwestii konsumenckich.

Do pracy niezbędna jest podstawowa znajomość Worda i Excela oraz obsługi poczty elektronicznej.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. CV z klauzulami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Federacja Konsumentów z siedzibą w Warszawie dla celów rekrutacji.

Upoważniam Stowarzyszenie Federacja Konsumentów do udostępnienia moich danych osobowych Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

2. List motywacyjny.

3. Kopię (skan) dyplomu poświadczającego wykształcenie wyższe prawnicze.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie Federacja Konsumentów jest najstarszą pozarządową organiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta