Doradca Klineta w BOK we Wrocławiu

Grupa Inforis

WROCŁAW, 50-148, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy klienta w dziale promocji usług, w biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia przy ulicy Wita Stwosza.

W okresie początkowym oferujemy wynagrodzenie podstawowe + prowizje. Realne wynagrodzenie podstawowe wraz z prowizją oscyluje w okolicach 2000 zł netto.

Praca w godzinach 8.00-16.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Przyszły pracownik będzie odpowiedzialny wyłącznie za promowanie usług, za pośrednictwem obsługi infolinii. Poszukujemy osób, które będą potrafiły nakłonić potencjalnych klientów do nieodpłatnego przetestowania usług.

Zastrzegamy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacje CV należy przesyłać na adres mail.

Wymagania

Komunikatywność, pracowitość i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Misją GRUPY INFORIS jest promowanie pomocy dydaktycznych w ryzach wysele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizje
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta