Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

doradca klienta

Nr ref.: 41083
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi, nowymi Klientami
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi Klientami firmy
  • budowanie zainteresowania ofertą oraz aktywna sprzedaż, analiza potrzeb klientów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w celu uzyskania jak najwyższego poziomu jakości obsługi Klientów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży przez telefon i znajomość technik sprzedaży - mile widziane
  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów i relacji przez telefon
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • szkolenia produktowe i asortymentowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)