Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

• aktywne pozyskiwanie Klientów i prezentacja oferty sprzedażowej
• pomoc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego
• skuteczne przeprowadzanie rozmów sprzedażowych zakończonych podpisaniem kontraktów
• identyfikacja potrzeb klienta, doradztwo oraz dopasowanie oferty wg. oczekiwań
• obsługa kredytowa Klienta
• moderowanie negocjacji handlowych
• efektywna współpraca z pośrednikami nieruchomości
• przygotowanie dokumentacji dla transakcji zakupowej
• aktualizacja baz danych (rejestry, CRM, cenniki)
• realizacja polityki firmy w zakresie budowania długofalowej relacji z Klientem oraz wysokich standardów obsługi

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w obszarze nieruchomości lub finansów oraz usług komplementarnych
• praktyczna znajomość technik sprzedaży
• umiejętności handlowe
• zdolności negocjacyjne i perswazyjne
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność budowania relacji z Klientem
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat. B
• znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem o długoletniej perspektywie rozwoju
• Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dołączenie do dynamicznego, profesjonalnego i zgranego zespołu

Cv oraz list motywacyjny proszę przesłać przez portal. W treści maila proszę wpisać OK/06/2014

Prezentacja firmy

ARCHICOM to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management