Polska Grupa Farmaceutyczna

PGF CEFARM sp. z o.o. w Dywitach – największa hurtownia farmaceutyczna w płn. - wsch. Polsce, działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Woj. Warmińsko-Mazurskie

Zadania:

  • Realizowanie planów sprzedaży;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami na określonym terenie;
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi klienta;

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu)
  • Doświadczenia w pracy w handlu, mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych w kontaktach interpersonalnych w celu nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami firmy
  • Zaangażowania i uporu w osiąganiu wyznaczonych celów
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • Cykl szkoleń