Opis stanowiska pracy

SZANOWNY EMERYCIE !!!

Uwierz w siebie i bądź aktywny!

Dysponujesz czasem, jesteś profesjonalny, a przede wszystkim doświadczony życiowo i zawodowo?

Jesteś dla nas idealny, właśnie Ciebie potrzebujemy do współpracy!

Oczekujemy od Ciebie:

  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu dojrzałości życiowej
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności
  • Empatii do ludzi
  • Podstawowej obsługi komputera

Oferujemy:

  • elastyczne godziny współpracy z możliwością pracy w domu
  • bardzo atrakcyjne prowizje oraz bonusy, nagrody w licznych konkursach
  • profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
  • stałe wsparcie Team Managera oraz współpracowników

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj.

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management