Opis stanowiska pracy

w związku z dynamicznym rozwojem Dom Finansowy DFHG sp. zoo zatrudni Doradcę Klienta do biura obsługi w Włocławku
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych oraz budowaniu z nimi jak najlepszych relacji i zapewnienie jak najwyższej jakości usług.

WYMAGANIA

sprzedaż produktów i usług firmy
sumienność oraz dobra organizacje pracy
budowanie dobrych relacji z klientami
obsługę klientów
zaangażowanie oraz chęć uczenia się

Wymagania

Oferujemy:
współpracę na podstawie umowy o prace na czas nieokreślony
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
konkursy z nagrodami dla najlepszych doradców
profesjonalny system szkoleń produktowych i - podnoszących umiejętności sprzedażowe,
Dla najlepszych możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji,oraz samochód służbowy

Prezentacja firmy

nasza firma zajmuje sie udzieleniem kredytów,pozyczek pozabankowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość