Opis stanowiska pracy

AUXILIA to jeden z liderów najwyższych odszkodowań. Działamy na rynku od ponad 10 lat, a naszym priorytetem jest wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach. Wywalczyliśmy dla naszych Klientów 205 milionów złotych rekompensat, w tym rekordowe 1,6 miliona złotych, a każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Współpracujemy z uznaną Kancelarią Prawą LEXBRIDGE Nasze akcje notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy firmą opartą na wyjątkowych zasadach, bardzo społeczną i z wysoką kulturą organizacyjną.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie i umowę o pracę – lub wysokie wynagrodzenie płatne natychmiast po zleceniu sprawy w przypadku działalności gospodarczej
  • premie zadaniowe lub wysokie dodatkowe prowizje
  • wyposażenie startowe, czyli: telefon i internet bez limitów, laptop, przenośne urządzenie wielofunkcyjne, limit paliwowy
  • pracę w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
  • gwarantowany pakiet szkoleń rozwojowych
  • samochód służbowy dla najlepszych

Twoje zadania:

  • poszukiwanie informacji o poszkodowanych
  • weryfikacja zdarzeń pod kątem przyjęcia sprawy
  • nawiązanie relacji z osobami poszkodowanymi w wypadkach
  • podpisanie umowy dotyczącej uzyskania najwyższego odszkodowania
  • obsługa i wsparcie klientów

Jeżeli masz chęci, chcesz coś zmienić, nauczyć się czegoś nowego, a jednocześnie dobrze zarobić, zgłoś się do nas!

Ty też możesz zostać bohaterem! Pomagaj poszkodowanym uzyskać należne odszkodowanie, pracuj z misją!

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży odszkodowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting