Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 04/12/2016.

Doradca Klienta

Warszawa, mazowieckie

4life Direct Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • Lubisz pracę w zgranym i energicznym zespole
  • Jesteś gotów na osiągnięcie sukcesu
  • Zarazisz nas energią i optymizmem
  • Chcesz, by Twoja praca była doceniana
  • Tak jak my, lubisz dobrze bawić się w pracy

Wymagania

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Stałą, niezmienną podstawę
  • Ekstra kasę za wyniki
  • Nowoczesne miejsce pracy w ścisłym centrum Warszawy
  • Szkolenie w atmosferze wsparcia i partnerstwa
  • Licencję Komisji Nadzoru Finansowego
  • Konkursy z super nagrodami rzeczowymi, pieniężnymi i wyjazdowymi
  • Rozbudowany wewnętrzny system wyróżnień pracowników

Jako doradca:

  • Dopasuj produkt ubezpieczeniowy do potrzeb klienta
  • Zapewnij jakość obsługi na najwyższym poziomie
  • Buduj długotrwałe relacje z klientami

Prezentacja firmy

www.4lifedirect.pl

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Praca Ubezpieczenia , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting