4life Direct Sp. z o.o.

PRACUJĄC Z NAMI:

  • Otrzymasz umowę o pracę po 3 – miesięcznym okresie próbnym
  • Będziesz zatrudniony bezpośrednio w naszej firmie – bez agencji pośredniczących
  • Masz możliwość realizowania swoich pomysłów i uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Bawisz się wspólnie z nami i zbierasz wspaniałe wspomnienia z oryginalnych i czasami ekstremalnych eventów
  • Twoje wynagrodzenie składa się z podstawy oraz dodatkowych bonusów (średnia kwota bonusów to 4000 zł brutto)
  • Masz realną możliwość awansu – doceniamy nasze talenty
  • Otrzymasz kartę Multisport oraz dofinansowanie do pakietu medycznego

TWOJE ZADANIA:

  • Sprzedażowa i posprzedażowa telefoniczna obsługa Klienta
  • Dopasowanie odpowiedniego produktu
  • oraz budowanie relacji z Klientem
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi

JEŻELI

  • Masz w sobie mnóstwo energii do działania
  • W pracy liczą się dla Ciebie relacje, ludzie i dobra zabawa
  • Nie masz doświadczenia lub chcesz je wykorzystać
  • Chcesz sięgać coraz wyżej
Nie zwlekaj i aplikuj już teraz klikając w przycisk aplikowania.
Zajrzyj na stronę: www.kariera.4lifedirect.pl
Dowiedz się dlaczego warto z nami pracować!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.