Doradca Klienta

Easy Finance

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
  • rozpoznawanie potrzeb Klientów i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania
  • przekazywanie Klientom wiedzy w zakresie usług finansowych oraz podnoszenie Ich świadomości jako konsumentów korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów lub chęć nauczenia się tego
  • silna orientacja na osiąganie spektakularnych sukcesów i ponadprzeciętnego wynagrodzenia
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • chęć ciągłego rozwoju zawodowego
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • znajomość produktów bankowych oraz doświadczenie w pracy z klientem będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • program szkoleń z dziedziny finansów a także z zakresu technik sprzedaży i standardów obsługi Klienta,
  • pracę dającą dużą swobodę działania i możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb
  • pomoc w zdobywaniu Klienta
  • atrakcyjne zarobki - podstawa + prowizja
  • możliwości ciągłego rozwoju zawodowego
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, w miłej atmosferze w młodym zespole.

Prezentacja firmy

Od wielu lat Swiss Life Select w swojej działalności kieruje się modelem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje
Branża / kategoria:
Praca Finanse