Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestujemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie - dołącz do nas!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta,
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania,
  • Przekazywanie Klientowi wiedzy w zakresie usług finansowych oraz podnoszenie świadomości Klienta jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyszukiwania i interpretowania informacji finansowych płynących z rynku,
  • Zainteresowania rynkiem finansowym,
  • Ogólnej znajomości rynku finansowego oraz podstawowej wiedzy z zakresu finansów,
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy,
  • Elastyczności oraz dyspozycyjności,
  • Gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju.

Oferujemy:

  • Bogaty program szkoleń z zakresu między innymi: polityki pieniężnej, prowadzonych przez przedstawicieli renomowanych banków a także technik obsługi klienta,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy,
  • Pracę o dużym prestiżu w stabilnej organizacji,
  • Miłą atmosferę w młodym zespole.
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie - adekwatne do osiągniętych wyników,
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wyjazdy szkoleniowo - integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • nienormowany czas pracy - możliwość połączenia z innymi zajęciami,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja.
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta