Opis stanowiska pracy

Korporacja Prawno-Finansowa FENIKS, ogólnopolska firma zajmująca się doradztwem prawnym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ponadprzeciętnych kandydatów na cztery wolne stanowiska. Nasze doświadczenie i cykl szkoleń perfekcyjnie przygotują Cię do pracy i pozwolą osiągnąć sukces zawodowy.

  • Obsługa Klienta B2B oraz B2C
  • Usługa - s ł u ż e b n o ś ć   p r z e s y ł u (klienci posiadających grunty {budowlane, rolne, leśne, inwestycyjne, przemysłowe, rekreacyjne, usługowe itp.} przez które biegną urządzenia przesyłowe doprowadzające energię elektryczną, gaz, płyny i parę itp.

Oferujemy:

  • ·         atrakcyjny system wynagrodzeń / zadaniowy, prowizyjny
  • ·         umowa agencyjna lub umowa zlecenia
  • ·         elastyczny czas pracy
  • ·         praca dodatkowa lub główna
  • ·         możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ·         docelowo awans na stanowisko Kierownika Grupy
  • ·         szkolenia stacjonarne + przez platformę internetową
  • ·         wsparcie analityków i zespołu prawników / wyceny wstępne analizy dokumentów
  • sprawdzone metody penetracji rynku
  • unikalna oferta na rynku służebności - 100% skuteczności
  • wycena wstępna dla klienta przed podpisaniem umowy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Pełne zaangażowanie i wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • praktyka w sprzedaży produktów i usług B2B i B2C
  • staż w sprzedaży ponad 5 lat
  • pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

<br/>Historia Grupy DUON sięga 2000 roku, w którym została założona spó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreśłony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
20 000PLN - 1 200 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
zadaniowe i prowizja
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management