Euro Bank S.A.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Wałbrzych, Dzierżoniów

Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w naszym oddziale w Wałbrzychu.
Jeżeli jesteś osobą otwartą na wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi i lubisz uczyć się nowych rzeczy – jest to praca dla Ciebie!

Zadania:
• sprzedaż produktów bankowych
• realizacja indywidualnych planów sprzedaży
• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami)
• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
• mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• wysokie zdolności komunikacyjne
• nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z klientami
• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
• stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
• przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
• prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
• profesjonalne, bezpłatne szkolenia