Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Należymy w całości do US Bancorp, piątego największego holdingu finansowego w USA. Znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług płatniczych w Europie, zajmując znaczącą pozycję na rynkach w Irlandii, UK, Niemczech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii i USA. W Elavon wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób, które chcą się doskonalić i poprzez swoje nowatorskie działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Osób, które pragną i potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, naszym akcjonariuszom i całej naszej społeczności. Dołącz do nas.

Więcej informacji na nasz temat: www.elavon.pl
Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych akceptantów kart płatniczych dla Elavon;
  • Opieka nad Klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży popartego wymiernymi sukcesami. Wcześniejsze doświadczenie w branży kart płatniczych / finansowej będzie atutem;
  • Silnego zorientowania na sukces;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • Minimum średniego wykształcenia.

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii motywacyjnej zależnej od osiąganych wyników sprzedażowych;
  • Samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy, prywatną opiekę medyczną;
  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy;
  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.