Dla naszego klienta, jednej z najszybciej i najprężniej rozwijających się instytucji finansowo-ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

handlowiec

Nr ref.: 32810
Praca stała
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  •  obsługa klienta indywidualnego i biznesowego
  • sprzedaż usług i produktów ubezpieczeniowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • udział w akcjach marketingowych

Oczekiwania:
  •  minimum rok doświadczenia w sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • kreatywność w pozyskiwaniu klientów
  • nienaganna prezencja i pozytywne nastawienie

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia + prowizja)
  • pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)