Doradca Klienta

HRK S.A.

Sopot, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca KlientaMiejsce pracy: Sopot

Zadania:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku,

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,

  • obsłudze transakcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klienta w bankowości,

  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klientów,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,

  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych,

  • narzędzia do rozwoju kompetencji,

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.