Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dużym, dynamicznym zespole,
  • Oferujemy pracę zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na długi czas za stawką od 13zł/h brutto,
  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków, za które jest wypłacane wynagrodzenie - bez umowy lojalnościowej,
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Nie jest to typowa infolinia sprzedażowa!

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Komunikatywność, doskonałe zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność przekonywania i budowania pozytywnych relacji z Klientem,
  • Doskonała dykcja, brak wad wymowy, zdolność jasnego i logicznego formułowania wypowiedzi,
  • Gotowość do uczestnictwa w przygotowującym do pracy szkoleniu (szkolenie rozpoczyna się 24 października i nie odbywa się w weekendy).

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
miesięczne i kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing