Doradca Klienta

Wikana S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Grupa Kapitałowa Wikana S.A. działająca na rynku deweloperskim w południowo – wschodniej Polsce poszukuje wysoce zmotywowanych kandydatów do Działu Sprzedaży

Podejmij wyzwanie i dołącz do Działu Sprzedaży jako:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży i postawionych zadań
  • prezentacja ofert handlowych
  • bieżące kontakty z klientami na terenie województwa podkarpackiego
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • współpraca z bankami
  • wdrożenie do pracy na tym stanowisku w biurze sprzedaży Lublin.

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie (mile widziane wyższe)
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • dyspozycyjność, samodzielność, entuzjazm
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
  • szkolenia
  • współudział w akcjach promocyjnych
  • stabilność zatrudnienia / współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

WIKANA SA, jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej WIKANA, i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting