Opis stanowiska pracy

Twoja praca będzie polegała na aktywnej sprzedaży naszych produktów w oparciu o założone cele oraz zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta.

Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?

  • jesteś śmiały i odważany, a kontakt z Klientem to Twoja pasja
  • adrenalina związana ze sprzedażą pozytywnie napędza Cię do działania
  • lubisz odwzajemniać uśmiech drugiej osoby
  • dobry klimat w pracy jest dla Ciebie ważny
  • masz motywację do osiągania wysokich wyników
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dla nas dużym atutem

Zobacz, co zyskasz w zamian:

  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi, którzy naprawdę się lubią
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (aż 60% naszych Managerów zaczynało jako Doradca Klienta)
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe i programy rozwojowe
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe

Dodatkowo oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie dla dzieci, do wypoczynku i świąt)

Prezentacja firmy

Eurobank to obecnie ponad 300 placówek i 3000 pracowników na terenie cał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse