.Bocian Pożyczki
BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od ponad 16 lat! Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Jest nas już 1500 osób, w Centrali oraz w 28 oddziałach w całej Polsce.

Wielokrotnie byliśmy wyróżniani, otrzymaliśmy kilka zaszczytnych tytułów, w tym najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienie dla pracodawców: Inwestor w Kapitał Ludzki, należymy do ogólnopolskiej "Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji", a w styczniu 2017 roku otrzymaliśmy nominację do tytułu Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club. Dołącz do nas!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ
– APLIKUJ NA STANOWISKO:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Radom

Zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż pożyczek w domu Klienta (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy, ustalenie harmonogramu spłat)
  • Odbiór rat w domu Klienta zgodnie z harmonogramem
  • Raportowanie realizacji zadań
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie)

Oczekiwania:

  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze pożyczek i/lub ubezpieczeń

Oferta:

  • Najlepsze warunki finansowe w branży (płacimy za podpisanie umowy, odbiór rat oraz dodatkowo premię za wykonanie planu zbiórek)
  • Możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z inną pracą
  • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej – proponujemy tradycyjną umowę cywilno-prawną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zapraszamy na stronę "Kariera" Bocian Pożyczki® - wejdź przez QR kod