Opis stanowiska pracy

Studio Petito poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Doradca Klienta w Showroomie w Poznaniu.

Powyższe stanowisko obejmuje:

obsługę klienta oraz doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz dziecięcych

dbanie o wystrój Studia

obsługę sklepu internetowego

Oferujemy:

Ciekawą i przyjemną pracę w miłej atmosferze

zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu i więcej (możliwość dopasowania)

stałe wynagrodzenie + premia uznaniowa

godziny pracy Studia: dni powszednie 10.00-16.00, soboty 10.00-14.00

Wymagania

Wymagania:

wysoka kultura osobista

zdolności interpersonalne

zainteresowanie tematyką wyposażenia wnętrz

odpowiedzialność, komunikatywność

mile widziani studenci

Prezentacja firmy

Studio Petito zajmuje się wyposażeniem wnętrz dziecięcych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta