Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta w Oddziale Partnerskim PZU

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

 Realizowanie planów sprzedażowych,

 Obsługę Klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU,

 Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń,

 Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem,

 Budowanie portfela Klientów,

Od wybranej osoby oczekujemy:

 Min. rocznego doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów i sprzedaży produktów finansowych,

 Nastawienia na rezultat i wysokiej orientacji na Klienta,

 Praktycznej znajomości technik sprzedaży,

 Wykształcenia min. średniego, preferowane wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość,

 Znajomości pakietu MS Office.

W zamian oferujemy:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony w celu zastępstwa

 Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju

 Atrakcyjny system wynagradzania

 Program profesjonalnych szkoleń

 Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

 Pakiet motywacyjny: opiekę medyczną

Zgłoszenia (CV + list motywacyjny w języku polskim) należy przesyłać do 10.08.2016 r.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez PZU zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych partnerów biznesowych powiązanych z Grupą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia